O nas

Producent drzwi Sztukmar

Sztukmar to prężnie rozwijająca się firma, której głównym celem jest pełna satysfakcja  klientów.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości drzwi stalowych zewnętrznych.

Główna strategią naszej firmy jest jakość,  o którą dbamy na każdy etapie produkcji. Nie uznajemy kompromisów w temacie jakości, dlatego na każdym szczeblu realizacji zamówień dbamy o najmniejszy detal. Materiały wykorzystywane do naszej produkcji są materiałami najwyższej klasy. Bezwzględną wartością dla naszej firmy jest zadowolenie naszych odbiorców.

Nasza

Oferta

Drzwi

Najwyższej jakości drzwi stalowe. W Naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne wejściowe do domów, mieszkań, pomieszczeń gospodarczych oraz lokali użyteczności publicznej.


SPRAWDŹ OFERTĘ DRZWI

Jakość

Główna strategia firmy

Dbamy o jakość na każdy etapie produkcji. Nie uznajemy kompromisów w temacie jakości, dlatego na każdym szczeblu realizacji zamówień dbamy o najmniejszy detal.

Materiały wykorzystywane do naszej produkcji są materiałami najwyższej klasy. Bezwzględną wartością dla naszej firmy jest zadowolenie naszych odbiorców.

Produkcja oparta jest na zaawansowanych technologiach oraz doświadczeniu naszych pracowników. To właśnie dzięki szybkiemu rozwojowi, własnym dziale projektowym oraz przeszkolonej kadrze jesteśmy w stanie realizować bieżącą produkcję. 

Niepodważalnym atutem naszej firmy jest realizacja nietypowych zamówień takich jak niepospolite  rozmiary oraz  niestandardowe kolory drzwi.

Możliwość ciągłego doskonalenia naszego zespołu oraz uczestnictwo w targach branżowych pozwala nam  na wprowadzanie na rynek nowych, niepowtarzalnych modeli drzwi. 

Nasz asortyment jest indywidualnie dostosowany do klientów oraz odporny na czynniki zewnętrzne  i wewnętrzne. 

Zapewniamy bezpieczeństwo dzięki  połączeniu odpowiednich akcesoriów i rozwiązań zabezpieczających drzwi przed pożarem oraz włamaniem, zachowując przy tym swój unikatowy wygląd.

OKNA

Naszym partnerem zapewniającym okna jest firma DRUTEX

Zobacz nasz najnowszy katalog!


Pobierz katalog

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, tutaj znajdziesz Nasze dane kontaktowe

poczta@sztukmar.pl
tel: 58 380 70 60
Wejherowo, ul. Staromłyńska 1c